תקנון

תקנון האתר

לחצו כאן להודעה והסרה

1. אתר www.Informer.co.il (להלן: "האתר") אינו אתר שמעמיד לרשות הציבור תכנים כלל ולא מתבצעת בו כל הפרת זכות יוצרים שהיא, במישרין או בעקיפין. האתר מפנה לתכנים המועמדים לרשות הציבור על ידי יוצריהם באתרי צד שלישי אחרים , ואף הפניה זו מבוצעת על ידי הגולשים עצמם.

2. האתר בסך הכל משלב מנוע חיפוש בתכני אינטרנט גלויים בצורה אוטומטית, מבלי שהוא מתערב כלל בתכנים או בהצגתם.

3. השמות אשר נכנסים למערכת האתר נקבעים על פי חיפושי הגולשים בתיבת מנוע החיפוש המוטמעת בראש כל עמוד באתר ובעמוד הראשי.

4. מהתיאור לעיל מתחייבות המסקנות הבאות:

    4.1. כל התוכן באתר הינו יציר גולשים או צד שלישי.
    4.2. שמות ושמות המשפחה במערכת האתר הינן יצירות גולשים.
    4.3. התכנים המוצגים באתר הם לא אשר מהפניות לאתרי צד שלישי הנמצאים באופן גלוי ברשת האינטרנט .
    4.4. האתר מייצר באופן עצמאי לכל עמוד באתר ובאופן אוטומטי לחלוטין עמוד נומרולוגיה ע"י המתאים לערך הנומרולוגי של השם, ומתוך 9 אפשרויות בלבד.

5. למען הסר ספק, מעבר להיות דרך פעולה זו אוטומטית בלבד, הרי שהאתר אינו מתערב ו/או עורך בדרך כלשהי את התכנים עצמם.

6. כתוצאה מכל האמור לעיל, אין ספק כי האתר הינו "ספק שירות מקוון" כהגדרת הפסיקה הישראלית ואף הדין האמריקאי (Online Service Provider - OSP).

7. באתר קיים מנגנון הודעה והסרה מוסדר וככל שמי שמרגיש נפגע בכל זאת יכול להשתמש במנגנון זה ולבקש להסיר את שמו ממערכת האתר, ורק לאחר שיוכיח כי הוא בעל השם ע"י צילום ת"ז, חתימה ובקשה מסודרת. לחצו כאן להודעה והסרה

8. כמובן שפניה ישירה לאתרים בהם מוצג התוכן הפוגע תשיג מבחינת מי שמבקש להסיר תוכן תוצאות טובות יותר, שכן כל תוצאה באתר אינו אלא הפניה לאתר המקור אשר יוצר את ההפרה הלכה למעשה. באופן זה התוכן יוסר מהאינטרנט לצמיתות.

9. המפרסם באתר אשר מאפשר קניית מידע נוסף בתשלום פועל ברישיון משרד המשפטים ומספק פרטים שניתן להוציא על כל אזרח במדינת ישראל עפ"י חוק.

10. המפרסמים באתר בשטחי הפרסום הם באחריות משרד הפרסום ועובדים עפ"י חוק בישראל, אך אם בכל זאת נתקלתם בפרסום שאינו הולם צרו איתנו קשר.

מידע

© 2024 Informer.co.il    אינפורמר       צור קשר       תקנון       חיפוש אנשים